Spamownik

Hej! Jeśli masz jakiegoś bloga, którego chciałbyś/chciałabyś zareklamować, to chętnie poczytam :)
 
Kilka Warunków:
1) Chętnie przeczytam FanFiction różnego rodzaju - zwłaszcza Percy'ego Jacksona i Igrzysk Śmierci
I nie tylko! :D
2) Blog nie powinien mieć więcej niż pięć rozdziałów. Wolę zacząć czytać, gdy osoba dopiero zaczyna bloga, żeby być na bieżąco ;)
3) Jeśli czytasz mojego bloga i obserwujesz go, to na pewno wpadnę też do Ciebie :D Jestem przeciwnikiem spamerów, którzy reklamują siebie na blogach, których nawet nie czytają. :/
 
Pozdrawiam i czekam na Wasze propozycje! :D

12 komentarzy:

 1. Dzień... dobry wieczór? Nieważne. Przyszłam skorzystać ze spamownika (może dlatego, że jestem w trakcie pisania pseudonaukowego pierdalomento, a że średnio mi to idzie to poszłam popisać sobie gdzie indziej ;d), bo generalnie trzeba Ci wiedzieć, że tego nie robię kiedy nie przeczytam u kogoś rozdziałów... a dzisiaj, bez bicia przyznaje się, że przeczytałam u Ciebie tylko numerek 9, ale zaintrygowałam się mocno, więc od jutra (bo muszę jeszcze skończyć ten ciulowy referat dziś!!!!!!) przeczeszę tego bloga od początku xD (btw spodziewaj się psychiatryka pod ostatnim postem, bo zwykle komentuję to co przeczytam :D)
  Teoretycznie pisałeś, że nie masz co czytać, prawda? Moja pisaninka nie spełnia Twoich kryteriów, bo i w sumie to Cię nie obserwuję (a przynajmniej jeszcze, bo jak skończę pisać w spamidle to zaobserwuję) no i mam całe 10 rozdziałów, w dodatku dość... długich, bo jak widać "lubię sobie pogadać" (widzę te karcące spojrzenie znad monitora!), ale może ktoś zajrzy w tę zakładkę, zobaczy, obczai i może wpadnie do mnie... (taaa, nadzieja martwej krowy). No winc nie ukrywam, że robię sobie kryptoreklamę (mało krypto jak mówię o tym głośno, ale ciiiiiiiiiiii!).

  FF do Percy'ego Jacksona, jako kontynuacja BoO. Rzecz dzieje się w 3 lata po wojne z Brudną-Buźką a'ka Gają, a akcja przenosi się do Obozu Jupiter. Generalnie kanon poszedł ode mnie w piździec i jeszcze nie wrócił, więc znaleźć tu możesz: popadającego w obłęd psychiczny Franka; śmiertelniczkę nimfomankę - nowego Augura; Dakotę, który, jak się okazuję, oprócz kool-aid zauracza się w pewnym synku Wenus (który jest pilnie strzeżony przez łobuza spod fujarki Marsa; cynicznego i wulgarnego Percy'ego, który nie może się zbytnio pogodzić z tym, że więcej tyryryry czuje do Nico niż do Annabeth. I w końcu Nico... który wychodzi z Podziemia, ze swojego zimnego kącika, by rzucić się w wir intryg, przekupstwa i niedomówień. Opowiadanie okraszone ciutką ironii, niepoprawnego humoru, treści męsko-męskich w strefie soft (więc spokojna głowa XD), wulgaryzmów, nieudolnej łaciny (nie, nie podwórkowej, w ten sposób bym się nie powtarzała :D) i generalnie... chaosu.

  Pozdrawiam cieplusieńko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, no dobra, wpadnę! Ale nie obiecuję, że za jednym razem przeczytam 10 długich rozdziałów xD Poza tym jakbyś dała jeszcze linka to bym był wdzięczny xD

   Usuń
  2. http://vis-vim-vi-pellit.blogspot.com/
   Mea culpa ;d

   Usuń
 2. thestoryofnewgeneration.blogspot.com <--- V rozdział z perspektywy Esperanzy !!! Zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy nowy rozdział?! Po za tym u mnie nowy!

  Pozdrawiam ☺

  OdpowiedzUsuń
 4. http://thestoryofnewgeneration.blogspot.com/p/lba-1.html <-- nominuę cie do LBa

  OdpowiedzUsuń
 5. avengers-po-drugiej-stronie-lustra.blogspot.com
  Holly nigdy nie miała łatwego życia. Rozpoczynając od śmierci rodziców, przez chorobę dziadka, kończąc na mocy, którą uważała za przekleństwo. Do tej wiązanki można dodać pracę w Stark Tower oraz jej szefa – Tony'ego Starka – który potrafił doprowadzić do szewskiej pasji nawet świętego.
  Monotonię jej życia przerywa powrót na Ziemię największego wroga Avengers – Lokiego. Tym razem jednak przeciwnicy muszą zjednoczyć swoje siły w obliczu nowego, potężniejszego zła.
  Czy dadzą radę? Czy Holly pogodzi się ze swoim darem? Czy zapanuje nad swoimi uczuciami i ułoży sobie życie u czyjegoś boku? Co zrobią Avengersi, gdy dowiedzą się o istnieniu nowego, równoległego świata?
  Jedno jest pewne. Zło nigdy nie śpi. Zwłaszcza po drugiej stronie lustra.
  Pozdrawiam, Lora

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam do katalogu fanfiction
  fanfiction-katalog.blogspot.com
  Pozdrawiam
  Susan Kelley

  OdpowiedzUsuń
 7. Graficzna Przystań poszukuje nowych grafików! Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://graficzna-przystan.blogspot.com/p/nabor.html
  Serdecznie zapraszam!
  Calliste

  OdpowiedzUsuń
 8. Książka przeczytana i brak kolejnej? To świetnie się składa!
  Serdecznie zapraszam na . „Granica Olimpu”. Pragnę Cię zabrać do świata Bogów Greckich. Przedstawić wydarzenia, które na pozór są poza naszym zasięgiem, a w rzeczywistości dzieją się tak blisko nas! Dołącz do drużyny Penelopy, studentki lubelskiej uczelni, która zamiast przygotowywać się do kolejnej sesji, będzie musiała wypełnić zadanie powierzone jej przez Atenę – która tak poza tym jest jej matką.
  Dołączysz?
  Granica Olimpu
  PS. To nie jest fanfic Perciego Jacksona

  OdpowiedzUsuń
 9. Wzywamy wszystkich pisarzy fanfiction: dołącz do konkursu fanfiction #SweekFanFic! 😃
  Dodaj dowolne fanfiction na Sweek, aby wygrać 350 zł 💸Czytelnicy również wygrywają.
  To jest bezpłatny konkurs. Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej! 👇
  http://bit.ly/konkurs_fanfiction

  OdpowiedzUsuń